14 Haziran 2011

2007 SEÇİM SONUÇLARI NASIL DEĞİŞTİRİLDİ İSE,2011 SEÇİMİDE AYNI YÖNTEMLE DEĞİŞTİRİLDİ.Bunlar doğru ise bizler ne için mücadele ediyoruz..

Aynı oran Türkiye geneline uygulandığında :


AKP'nin gerçek milletvekili sayısı   190,
CHP'nin 190 ve
MHP'nin ise 150 olacaktı.

22 Temmuz sonuçlarını AKP'nin ve Erdoğan'ın kendisi de beklemiyordu  çünkü bu seçim sonuçlarını değiştirme sahtekarlığı  onlardan habersiz yapıldı, sadece halk ve AKP bu seçim sonucuna Tarhan Erdem'in sözde anket sonuçlarıyla psikolojik olarak hazırlandı.

Türkiye genelinde Türkiye toplamının %25 oyları seçimin bitmesinin ilk bir saatinde merkez bilgisayarı uzerinden tamamen AKP'ye aktarıldı ve AKP seçime %25 oyla başlarken diğerleri sıfır oyla başladı ve sonra normal dağılıma bırakıldı.
Bu yüzden AKP'nin gerçek oyları %47 değil % 22-%28' arasındadır. Bunun en büyük kanıtı da benim ve birkaç arkadaşımın incelediği tüm YSK sonuçlarda hiçbir sandıkta AKP oyunun %25 altına düşmemesidir.

Yani Türkiye'nin her sandık bölgesinde dört kişiden en az birinin AKP'ye oy vermesi mümkün müdür? Özellikle Çankaya'da, Alsancak ta ve diğer tüm Atatürkçü ve milliyetçi sandık bölgelerinde ve şehirlerinde, kasabalarında, semtlerinde, köylerinde. HAYIR, mantık olarak kesinlikle mümkün değildir. Seçimden emperyalist güçlerin istediği sonuçlar çıktı Türkiye'nin verdiği oylar değil!

SEÇİM SONUÇLARI NASIL DEĞİŞTİRİLDİ?

Secim sonuçlarının hızlı bir şekilde duyurulmuş olması 22 Temmuz seçimlerinin sonuçlarına gölge düşürmek için yeterli mi? Ya da YSK'nin bu seçime kısmi bir bilgisayar sistemi ile girmiş olması? Bizce yeterli. Özellikle gizli servislerin dünyada birçok seçime müdahale ettiği gerçeğini göz önüne alırsak ve bazı güçlere göre bazı ülkelerin kaderini insanlarının demokrasi kandırmacası altında attıkları oylarının seçim sonucunu haklı olarak değiştirebilmesinden haksız olarak değiştirmek daha akıllıca ve daha önemli ise ve o ülke diğer büyük bir ülkenin planlarının baş aktörü olarak yer alıyorsa sadece ve sadece bu nedenden dolayı bile yeterlidir.

İşte biz yukarıda saydığımız bu olasılıkları inceleyip su sonuca vardık. Gizli servislerin seçimleri etkilemeleri 1948 İtalya seçimleriyle başladı, daha sonra Türkiye'de 1954 yılında Menderes'le devam etti ve birçok ülkede yapılan ve yapılmaya çalışılanlardan sonra bugünlere gelindi. Bugün seçimlerin sonuçları değiştirmek bilgisayar ortamında daha kolaydır.

Türkiye'deki seçimde hilenin nasıl yapıldığını şu anda son aşamasında inceledik ve seçim gecesinde tahmin ettiğimiz gibi hile yapıldığı olasılığı çok yüksektir ve bazılarının dışında bu müdahale yapılırken kimsenin ruhu da ne yazık ki duymadı, hatta AKP'liler de hilenin nasıl olduğunu bilmedikleri için seçimde başarılı olduklarını zannettiler. Şu anda seçim sandık sonuçlarının çoğunluğunu tek tek kontrol ettik ve yüzdelerini dikkatle inceledik, bulgular tam tahmin ettiğimiz gibi, sonuçlar bilgisayarda saat 5:30'da ilk seçim sonuçlarının gelmeye başladığı zaman il il değiştirildi, AKP secime %25 fazla oyla başladı, elimizde tüm sandık sonuçlarının imzalı belgeleri olsa yapılan hile hemen görülebilir.
 
 
Su ana kadar gördüğümüz durum AKP'nin hiçbir sandıkta %25 altına düşmemesidir. Her sandıktan en az %25 AKP'ye oy çıkması mümkün müdür? Hayır çünkü çok partili demokrasilerde her bölgeden ayni şekilde oy çıkması matematiksel olarak milyonda bir olasılıktır ve mantıksal olarak mümkün değildir. Peki bu %25'e tekabül eden yaklaşık 7- 8 milyon oy nereden ortaya çıkmıştır? Nüfus kütükleriyle seçmen kütükleri arasındaki 7 milyon farktan mı  yani muhalefet oylarının bir kısmının yok edilmesinden mi? Yoksa diğer partilerin oylarının seçimin ilk bir saatinde sıfırlanıp AKP'ye aktarılması ve seçimin diğer partiler %0 ile baslarken AKP'nin %25 ile başlaması mi? Her ikisi de mümkün. Fakat bir gerçek var ki kesinlikle göz ardı edilemez.
 
 
Secimin ilerleyen saatlerinde oyları düşen bir partinin (AKP) %25 ile başlayıp secimi kaybetmesi imkansızdır. İste hile de buradadır! Hilenin sekli: Bizim başından beri tahmin ettiğimiz bu sekil sandık secim sonuçlarıyla bu iddiamızı tamamen güçlendirdi.

Secim sonuçları YSK merkez bilgisayarından, Cihan (Fetullah' in) Haber ajansı aksam 6 dan sonra ilk secim sonuçlarını açıklamadan önce, ilk secim sonuçlarının gelmeye başladığı saat 5:30 cıvarında 15-20 dakika bir görevli tarafından değiştirildi veya hack edildi ve AKP %25 oyla secim yarışına baslarken diğerleri de % 0 oyla başladı ve saat 6:00-6:30 arası o ana kadar alınan sonuçların Turkiye'nin %50 'si olduğu ilan edildi, bu ayarlamadan sonra AKP'nin oyları düşse de diğerlerinin yükselse de AKP'nin secimi kaybetme ihtimali yoktu ve plan AKP'nin en az 367 milletvekili çıkaracak kadar yani Turkiye'nin en az %50 oyunu alabilecek şekilde yapıldı, oysaki ileriki saatlerde sonuçlar açıklandığından müdahale yapılamadı ve bu yüzden AKP'nin oyları düşmeye ve CHP, MHP'nin oyları yükselmeye başladı, GP ve DP'nin oyları da sıfırdan başladığından oyları yükselse bile %10 barajını asma olanakları yoktu.
 
 
Mantıki ve matematiksel olarak secim sonuçlarında ilk bir saatte Turkiye'nin %50 oyunu almayı basarmış bir parti diğer yüzde ellilik oylar da okunduktan sonra daha da yükselmesi gerekmektedir. Fakat öyle olmadı, merkez bilgisayarı sonuçlarına ilk bir saatte müdahale secimin sonucunu AKP lehine tamamen değiştirdi.
 
 
Dikkat ettiyseniz web sitesindeki secim sonuçlarındaki pdf. dosyalı dokumanlar excel veya access programından çıkma, yani ana dokumanda yapacağınız bir değişiklik otomatikman diger tüm il ve sandık sonuçlarını değiştirebilir, sandık secim sonuçları fotokopi(scan) yoluyla pdf dosya programı yapılmamış bu da şüphelerimizi tamamen doğruluyor.
 
 
Bakiniz Izmir'de AKP'nin CHP ile ayni sayıda oy alıp 5 er milletvekilleri çıkarmaları olanaksızdı fakat ilk bir saatte müdahaleden dolayı AKP'nin (%25 + gerçek değer) olarak değiştirilen oyları müdahale sonrası normal oyların gelmesiyle %30'a kadar geriledi.

Yani tüm Türkiye sonuçlarına müdahale olmasa AKP'nin gerçek oyları gerçekte %22+%6 veya %8=%28 veya %30 civarında olacaktı.
CHP ve MHP ve diger partilerin oyları gerçekte ortalamada bir bucuk katlarına yakindi. CHP özellikle Izmir'de 1 milyon seçmen uzerinden oyların %60'ini alıp 5 milletvekili yerine 8-9 milletvekili çıkaracaktı ve AKP'nin  İzmirde ki toplam oy oranı %13 olarak çıkacaktı.
Ayni oranı Turkiye'ye uygularsak AKP'nin gercek milletvekili sayısı  190, CHP'nin 190 ve MHP'nin ise 150 olacaktı.
Artık eskisi gibi sandıklarda hile yapmaya gerek yok, basit bir bilgisayar müdahalesi bir ülkenin kaderini iste böyle çizebiliyor.
Bu konuda tek izlenecek yol; Anayasa mahkemesinin huzurunda tum imzaları kontrol edilmiş sandık seçmen kağıtlarındaki seçmen sayılarının ve sandık secim sonuçlarının YSK elektronik kayıtlarıyla tek tek karşılaştırılması,
YSK bunu yapabilir fakat yapmıyor (hatta sandık dokümanlarının aralarından 100 adedini seçip foto kopya yoluyla ellerindeki elektronik dokümanlarla birlikte web sitesine koyabilir ve karşılaştırma bu şekilde yapılabilir fakat bunu yapmıyorlar ve sandık sonuçlarını elektronik dokuman halinde web sitesine koyuyorlar, koymaları gereken foto kopya dosyası (pdf) halinde imzalarla birlikte gercek sandık dokümanlarıdır elektronik dokumanlar değil),
 
 
Endişelendiğimiz nokta yakında birileri bu isin uzerine gidebilir ve gercek ortaya çıkar diye merkeze getirilen sandık resmi belgelerini elektronik kopyaları var mazeretiyle imha yoluna bile gidebilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder