31 Mayıs 2010

Hanginiz daha zalimsiniz acaba ?Hitler'in Yahudilere karşı uyguladığı soykırım, insanlık tarihinin en kara lekelerinden biri olarak kayıtlara geçti. Ne var ki İsrail'in bugün Filistinliler'e ve masum insanlara karşı uyguladığı politika ve o anlardan yakalanan kareler,
Hitler'in uygulamalarıyla ne kadar  şaşırtıcı benzerlikler gösteriyor.
Bu gün Hitlere katil köpek diyen israil,siz köpeğin hangi cinsindensiniz acaba? 

Son on beş yirmi yılda Çeçenistan’ta yüz binlerce Müslüman öldürüldü, Bosna’da yüz binlerce Müslüman öldürüldü, Irak’ta milyonlar öldürüldü, Gazze’de öldürüldü, Afganistan’da öldürüldü, tarihin hiçbir döneminde etrafımızda bu kadar çok sayıda Müslüman öldürülmedi..


Karanlık bir odaya hapsedilmişiz gibi ve batının silahları işte oturduğumuz coğrafyayı rastgele tarıyor.. İnsanlık denen şey tüm vicdan kurumlarıyla tam bir girdabın içine kaybolmuş durumda..

Obama efendi görüyorum ki çok üzülmüşsünüz bu duruma,bizler senin kıçının rengini bas bas bağırdık ama dinletemedik seni bu ülkede şakşaklı yanlara...İşte biri Hitler, diğeri İsrail politikalarının benzer kareleri:


3 yorum:

 1. Zalimin zulmü, mazlumun Allah'ı var can dost.
  Hem insani, hem de şehit mehmetçiklerle milli felaket boyutunda olaylar etrafımızdan eksik olmuyor...

  YanıtlaSil
 2. Amerikan emperyalizmi ve hempaları elbet hesap verecek

  YanıtlaSil
 3. Adsız1/6/10

  Tufan abim bu resimler her şeyi net anlatıyor saten,yukarıda Allah var,bunların hesabı sorulacak elbetde,bunlar mazlumken bizler kucak açmıştık ne yazık ki.

  Tüm şehitlerimize Allahdan rahmet diliyorum,yaradan askerimizi,polisimizi korusun.

  Açelya

  YanıtlaSil